Uzmanlık Sertifika Programları

art of beıng
İyi Yaşam ve Nefes Uzmanlığı

İyi Yaşam ve Nefes Uzmanlığı

Bu programda bilinciniz, zihniniz, düşünce yapınız, bedeniniz, duygularınız ve davranışlarınız hakkında birçok bilgi edinip öğrendiklerinizi pratiğe dökebilecek, hayatta oluş amacınızı keşfedip en yüksek performansınızı yaratacaksınız. Bu öğrenme yolculuğunda size bilinç, açık nefes ve uygulamalar eşlik edecek. 

 Bu programda neler öğreneceksiniz?

 * Bilincin titreşimi,

 * Nefesin sanatı ve bilimi,

 * Kendinizi bilmek ve gerçekleştirmek,

 * Duyguların hayatımızdaki rolü,

 * Kendini bilmekteki değerler ve sınırlar,

 * Enerji: İlham, kabiliyet, altın hedefler,

 * Açılım: Kendimizin gizli kalmış potansiyellerini öğrenmek ve keşfetmek

 * Vücut dili ve enerjinin dansı

 * Bilinçli Beslenme

Rebirth Uzmanlığı

Rebirth Uzmanlığı

İçsel yeniden Doğuş, hücre hafızamıza kayıtlı doğum travmalarını silmek ve insanın yaratılışındaki kusursuzluğu açığa çıkarmak için gerçekleştirilen özel bir uygulamadır. Ana Rahmi sıcaklığına en yakın derecede, su içinde gerçekleştirilen bu çok keyifli deneyim sonrasında derin bir arınma, huzur ve rahatlama haline geçilir. Rebirth/İçsel Yeniden Doğuş yaşamın her alanında detoks etkisi sağlar. Hücre hafızasına yönelik nefes farkındalığı sağlayan bu güçlü çalışma kesin bir değişimi beraberinde getirir. 

8 modülden oluşan Rebirth 2 yıl süren sertifika programını başarıyla tamamlayanlar, kendileri ve başkaları için yenilenme, canlılık ve güç gerektiren bu çalışmanın uygulayıcısı olabilirler. Eğitimin sonunda uluslararası geçerliliği olan IBF (International Breathwork Foundation) onaylı sertifikaya verilecektir.

 

Yeniden Doğum Nedir?

Dingin bir zihin, temiz bir kalp kadar değerli olduğunu her fırsatta vurgulayan Merva Onur, yeniden doğum (Rebirth) ve nefes teknikleri ile zihnin arındırma yöntemlerini anlatıyor. Saba Tümer bu deneyiminde neler yaşamış, nasıl sonuçlanmış izleyelim…

Gallery

Rebirth Çeşme, Bodrum 

Mayıs 2024

Pzt
Sal
Çar
Per
Cum
Cmt
Paz
29
30
1
2
3
4
5
6

Rumi Mistik Yolculuk

7
8
9
10
11
12
13

Rumi Mistik Yolculuk

14
15
16
17
18
19
20

Rumi Mistik Yolculuk

21
22
23
24
25
26
27

Rumi Mistik Yolculuk

28
29
30
31
1
2


GEACITY Sosyal Medya Hesaplarımızı takip etmeyi ve yorum yapmayı unutmayınız.