Öncesi, Hamilelik, Sonrası

GEA CITY

Hayatınızın En Değerli Yolculuğuna Çıkıyorsunuz…

Mutlu Anne Baba, Gülen Bebek

Doğum, annenin bebeği ile ilk kez fiziksel olarak temas etmesi ve tanışması…

Annenin bebeği ile bağ kurması gebelik süresince başlamaktadır. Doğum ile birlikte ilk karşılaşmanın nasıl gerçekleştiği, anne ile bebek bağlarını yapılandıran ve bebeğin fiziksel, duygusal ve zihinsel gelişi aşaması olan ilk ayları etkilemektedir.

Bunun öncesinde yani henüz karnınızdayken bebeğinizle nasıl bir ilişki kurduğunuz, onu nasıl beslediğiniz (hem yiyecekle hem sözlerle hem sizin oluş halinizle) onun hayatı üzerinde şimdiden çok etkili olacak.

Mümkün olan en sağlıklı, en tatmin edici deneyimi elde etmeniz için Gea City Hamilelik Programı ile bu yolculukta yanınızdayız.

 Hamilelik  Programında son bilimsel gelişmelerle desteklenmiş bilgilerler bebeğinizi beklerken bilin., nefes ve uygulamalarla hem teorik hem pratik bir yol haritası sunuyoruz. Kendinizi anneliğe hazırlarken bebeğinizin bu süreçteki gelişiminde bilinçleneceksiniz.

Bebeğinizin dünyaya gelişini kolaylaştırmak için yapabileceğinizi öğrenmek ister misiniz? Bebeğinizin rahat bir doğumla doğması ve hamileliği rahat geçirmek için bu programda bilinç, açık nefes ve uygulamalarla bu güzel yolculuğunuzda eşlik ediyor ve sizi ve eşinizi hamileliğin keyfiyle buluşturuyor, anne babayı gülen bebeklere kavuşturuyoruz.

BU PROGRAMDA NELER KAZANACAKSINIZ;

– Bebekle ve kendinizle güzel bir ilişki

– Anneye özgüven

– Rahatlık

– Hayata daha pozitif bir bakış açısı

– Bilinçli Beslenme

– Bebek için konuşma ve kodlama sanatı

– Anneliğinizi kolaylaştıracak teorik ve kadim bilgiler.

– Neşeli bir oluş hali

– Fiziksel güzellik

– Zihinsel dinginlik

– Açık Nefes Çalışması

 

Detaylı Bilgi İçin:  +90 541 450 27 22  


GEACITY Sosyal Medya Hesaplarımızı takip etmeyi ve yorum yapmayı unutmayınız.