Bireysel GEA Seansları

GEA dünyasının sizlere sunduğu; bilinçli farkındalık odaklı, integratif, sürdürülebilir, kişiye özel terapi seansları ile tanışın ve size özel olarak sunulan programlarla dolu dolu yaşayacağınız bir hayat yaratın.

Birebir danışmanlık seanslarının amacı; kadim bilgilerle, modern nefes alma teknik öğretileriyle, alternatif terapilerle; kişisel ihtiyaçlarınıza göre şekillenen ve size odaklanan özel bir yol haritası çizmek ve hayatınızı bütünlük, başarı, bolluk, sağlık, sevgi ve saf neşe ile taçlandırılmasıdır.

Bireysel seanslarda; kişi ile özel yapılan söyleşiler ve farklı yöntemlerle bilinç ve bilinçaltı düzeyinde kişinin hayata ve kendine bakış açısı, sorunlarını ele alış şekli, problemlerinin bilinçaltı nedenleri, blokajları, inançları, değerleri ve davranış kalıpları fark ettirilir. Kişinin kendisini tanıma ve dönüştürme ve gelişme süreci bilinçli bir farkındalık ile başlar.

Eski bir deyişin söylediği gibi: “Direndiğimiz şey kalıcı olur.” Bilinçli farkındalık şöyle der: “Kabul ettiğiniz şey dönüşür.”

Bireysel seans süreçlerinde kişinin tatminli ve doygun bir hayat yaşamasına neden olacak hedeflerinin belirlenmesi ve kişisel potansiyeli keşfedip, kendinin en iyi versiyonuna ulaşmasına yardımcı olacak , kendini gerçekleştirme hedefleri beraberce oluşturulur. Ayrıca bu süreçte kişinin artık işine yaramayan ancak tutunduğu bilinçaltı kalıplarının değiştirilmesi amaçlanır.

Bireysel seanslarda, zihinsel, bedensel ve ruhsal olarak An’da olmamızı ve yüksek titreşimde kalmamızı sağlayan çok değerli bir araç kullanılır; “Nefes”…
Nefesimiz bize rehberlik eder; yolumuza ışık tutar. Aldığımız bağlantılı nefesler kendi özümüzle yeniden bağlanmamızı temin eder. Bu nedenle gerçekleştirilen alternatif nefes terapileri, kişiyi en saf haline kavuşturur ve bütünler.

“Sıradan bir an yoktur. Bunu kabul ettiğiniz zaman, yaşamdaki her şey mucizevi bir şölene dönüşür…”

Amaçlarımız;

-An’da kalmak ve An’da mevcut olmak,
-Zihinsel, bedensel ve ruhsal olarak anın tadını çıkarmak,
-Enerji alanınızı daha yüksek, daha hızlı titreşimlere doğru ha­reketlendirmek,
-Güzelliklere ve olumlu şeylere odaklanmak,
-Bizi özümüzden uzaklaştıran her şeyden, EGO’dan, kalıplardan, korku-kaygı ve beklentilerden özgürleşmeye başlamak,
-Gerçek mutluluğu, sevgiyi, aşkı, huzuru bulmak,
-Bolluk, bereket ve başarıyı hayatımıza çekmek,
-Sağlıklı bir beden ile hareketlenmek ve bilinçli beslenmek ve farkındalıklı bir hayat sürmek
-Saf neşe’de kalmak ve ihtiyaç duyduğumuz güzelliklerin içimizde var olduğunu, tam ve mükemmel olduğumuzu hissetmek.

 

Detaylı bilgi için: +90 541 450 27 22


GEACITY Sosyal Medya Hesaplarımızı takip etmeyi ve yorum yapmayı unutmayınız.